niemowlak w rożku

Co zapewnią pieluchy z tetry?

Bawełna to materiał, który jest naturalną tkaniną. Jego atutem są doskonałe, naturalne właściwości chłonne. Na rynku pieluch z bawełny wykonane są pieluszki z tetry.
Do zalet tetrowych pieluszek z tetry można zaliczyć ochronę skóry dziecka przed podrażnieniami czy wysypkami. Natomiast rodzice decydujący się na korzystnie z tetrowych pieluch dla niemowlaka muszą brać pod uwagę, że będą musieli poświęcić znacznie więcej czasu przy ich praniu czy zmienianiu.

Aspekty, które trzeba brać pod uwagę wybierając pieluchy z tetry
Wybierając tetrowe pieluchy dla niemowlaka trzeba zwrócić uwagę na takie parametry jak:
– gramatura
– rozmiary.
Grubość pieluch będzie wpływał bezpośrednio na chłonność. Jeśli chce się postawić na pieluchy z tetry o większej chłonności wówczas warto decydować się na wyroby o gramaturze co najmniej sto dwadzieścia gramów na metr kwadratowy. Dodatkowo większa gramatura to również większa trwałość materiału.

Kolorystyka pieluszek


Nadal najczęściej występującym kolorem na rynku pieluch z tetry jest biel. Natomiast obecnie nie ma już problemów w znalezieniu pieluch w innych kolorach. W ten sposób można znaleźć pieluchy tetrowe kolorowe, które bardziej odpowiadają gustowi rodziców. Dodatkowo można korzystać z pieluch tetrowych kolorowych, przy których zastosowano również ciekawe wzornictwo. Na pieluszkach stosowane są różne grafiki, napisy, które mogą sprawiać, że pieluchy będą się znacznie lepiej prezentować. Oczywiście najważniejsze jest, aby zdecydować się na takie modele pieluch, które zapewnią komfort użytkowania dla dziecka.